Meteen workshop boeken:
+31 (0) 618 367 125

Contact in de regio

In veel regio’s van ons land is een lid van onze vereniging als contactpersoon voor u beschikbaar.

Heeft u een specifieke vraag of staat uw regio er niet tussen? Neem dan contact op via de contactpagina.

Provincie Naam Telefoon Email
Groningen Paul Borggreve
Marius Schaar
+31 (0) 50 541 20 41 groningen@papierknippen.nl
Friesland Grietje Pol +31 (0) 58 215 19 62 friesland@papierknippen.nl
Drenthe Papierknipkunst
Museum
+31 (0) 59 333 30 68
+31 (0) 65 147 60 97
drenthe@papierknippen.nl
Flevoland Henk Kapitein
Harnold Smit
+31 (0) 52 768 76 90 flevoland@papierknippen.nl
Gelderland Hanneke Hilbers +31 (0) 34 135 12 52 gelderland@papierknippen.nl
Utrecht Liesbeth Veldhuijsen +31 (0) 35 541 69 24
Noord-Braband Wil van Oorschot +31 (0) 76 502 02 05 noord-braband@papierknippen.nl
Zeeland Annemiek Duyser zeeland@papierknippen.nl
Noord-Holland Janna van Zuijlen noord-holland@papierknippen.nl
Zuid-Holland Atelma van Strien +31 (0) 18 140 15 67 zuid-holland@papierknippen.nl

Deze winkel is in testmodus. Orders worden nog niet verwerkt.